Ejere og ledelse
CVR: 45725022
Ikke tilgængelig
Christian Thuesen (100%)
CVR · se ejere
Christian Thuesen
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 1. juli 2025
CVR · se overblik
Ingen ansatte oplyst
Direktør registreret: Christian Thuesen
CVR · 1.7.2025
Se den samlede hændelseshistorik
Christian Thuesen Holding ApS er et anpartsselskab i Kongens Lyngby, stiftet i 2025. Selskabet er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber. Direktionen består af Christian Thuesen. Selskabet ejes af Christian Thuesen.
Selskabets formål er, direkte eller via besiddelse af kapitalandele i andre selskaber, at drive investeringsvirksomhed.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Se CDS-scoren og hent en komplet kreditrapport med anbefalet kreditmaksimum og betalingsbetingelser.
Læs om CDS-scorenChristian Thuesen Holding ApS har CVR-nummer 45725022.
Christian Thuesen Holding ApS ejes af Christian Thuesen.
Direktionen i Christian Thuesen Holding ApS består af Christian Thuesen.
Christian Thuesen Holding ApS blev stiftet den 1. juli 2025.
Christian Thuesen Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Christian Thuesen Holding ApS har adresse på c/o Christian Thuesen, Knuds Alle 60, 2800 Kongens Lyngby.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Christian Thuesen Holding ApS har offentliggjort delårsrapport for perioden 1. juli 2025 – 31. december 2025.
Christian Thuesen er pr. 1. juli 2025 registreret som direktør i Christian Thuesen Holding ApS.
Christian Thuesen er pr. 1. juli 2025 registreret som ejer af Christian Thuesen Holding ApS med en ejerandel på 100 %.
Christian Thuesen Holding ApS blev stiftet den 1. juli 2025.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 25275055
CVR 30192664
CVR 15183292
CVR 37317047
CVR 35475354