Ejere og ledelse
CVR: 45669637
Ikke tilgængelig
Jens Holm (100%)
CVR · se ejere
Jens Holm
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 4. juni 2025
CVR · se overblik
Ingen ansatte oplyst
Direktør registreret: Jens Holm
CVR · 4.6.2025
Se den samlede hændelseshistorik
Jens Holm Holding ApS er et anpartsselskab i Holstebro, stiftet i 2025. Selskabet er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber. Direktionen består af Jens Holm. Selskabet ejes af Jens Holm.
Selskabets formål er at eje ejerandele i andre selskaber samt andre investeringer efter ledelsens skøn.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Se CDS-scoren og hent en komplet kreditrapport med anbefalet kreditmaksimum og betalingsbetingelser.
Læs om CDS-scorenJens Holm Holding ApS har CVR-nummer 45669637.
Jens Holm Holding ApS ejes af Jens Holm.
Direktionen i Jens Holm Holding ApS består af Jens Holm.
Jens Holm Holding ApS blev stiftet den 4. juni 2025.
Jens Holm Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Jens Holm Holding ApS har adresse på Hovedgaden 11, 7500 Holstebro.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Jens Holm Holding ApS har offentliggjort delårsrapport for perioden 4. juni 2025 – 31. december 2025.
Jens Holm er pr. 4. juni 2025 registreret som direktør i Jens Holm Holding ApS.
Jens Holm er pr. 4. juni 2025 registreret som ejer af Jens Holm Holding ApS med en ejerandel på 100 %.
Jens Holm Holding ApS blev stiftet den 4. juni 2025.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 38779990
CVR 33599773
CVR 33756852
CVR 40776931
CVR 37963674