Ejere og ledelse
CVR: 46735196
Ikke tilgængelig
Won-Tolla Holding ApS (100%)
CVR · se ejere
Mogens Berthel Nielsen
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 25. august 2026
CVR · se overblik
Ingen ansatte oplyst
Navn registreret: Mogens Berthel Nielsen ApS
CVR · 25.8.2026
Se den samlede hændelseshistorik
Mogens Berthel Nielsen ApS er et anpartsselskab i Rødovre, stiftet i 2026. Selskabet er registreret i branchen Grafisk design og visuel kommunikation. Direktionen består af Mogens Berthel Nielsen. Selskabet ejes af Won-Tolla Holding ApS.
Selskabets formål er at udøve virksomhed med handel og service samt aktiviteter i tilknytning hertil.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Få besked med det samme ved nye regnskaber, ejerskift, ledelsesændringer og statusændringer.
Opret overvågningMogens Berthel Nielsen ApS har CVR-nummer 46735196.
Mogens Berthel Nielsen ApS ejes af Won-Tolla Holding ApS.
Direktionen i Mogens Berthel Nielsen ApS består af Mogens Berthel Nielsen.
Mogens Berthel Nielsen ApS blev stiftet den 25. august 2026.
Mogens Berthel Nielsen ApS er registreret i branchen Grafisk design og visuel kommunikation (branchekode 741200).
Mogens Berthel Nielsen ApS har adresse på Frøslevvej 46, 2610 Rødovre.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Mogens Berthel Nielsen er pr. 25. august 2026 registreret som direktør i Mogens Berthel Nielsen ApS.
Won-Tolla Holding ApS er pr. 25. august 2026 registreret som ejer af Mogens Berthel Nielsen ApS med en ejerandel på 100 %.
Mogens Berthel Nielsen ApS blev stiftet den 25. august 2026.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 29289573
CVR 42755192
CVR 41440449
CVR 39535556
CVR 43909525