Ejere og ledelse
CVR: 46632540
Ikke tilgængelig
Morten Michael Lindahl (100%)
CVR · se ejere
Morten Michael Lindahl
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 10. juli 2026
CVR · se overblik
Ingen ansatte oplyst
Navn registreret: Morten Michael Lindahl Holding ApS
CVR · 10.7.2026
Se den samlede hændelseshistorik
Morten Michael Lindahl Holding ApS er et anpartsselskab i Hillerød, stiftet i 2026. Selskabet er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber. Direktionen består af Morten Michael Lindahl. Selskabet ejes af Morten Michael Lindahl.
Selskabets formål er at eje aktier og anparter, samt enhver virksomhed i hermed stående forbindelse.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Byg leadlister med filtre på branche, geografi, størrelse og økonomi — og eksportér direkte til Excel.
Prøv leadliste-generatorenMorten Michael Lindahl Holding ApS har CVR-nummer 46632540.
Morten Michael Lindahl Holding ApS ejes af Morten Michael Lindahl.
Direktionen i Morten Michael Lindahl Holding ApS består af Morten Michael Lindahl.
Morten Michael Lindahl Holding ApS blev stiftet den 10. juli 2026.
Morten Michael Lindahl Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Morten Michael Lindahl Holding ApS har adresse på c/o Morten Michael Lindahl, Fredskovhellet 35 2. th, 3400 Hillerød.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Adresse ændret til Fredskovhellet 35 2. th, 3400 Hillerød (22. juli 2026).
Morten Michael Lindahl er pr. 10. juli 2026 registreret som direktør i Morten Michael Lindahl Holding ApS.
Morten Michael Lindahl er pr. 10. juli 2026 registreret som ejer af Morten Michael Lindahl Holding ApS med en ejerandel på 100 %.
Morten Michael Lindahl Holding ApS blev stiftet den 10. juli 2026.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 39884305
CVR 34465444
CVR 20974249
CVR 36950374
CVR 33766912