Ejere og ledelse
CVR: 46590430
Ikke tilgængelig
Christian Martin Levinsen (50-66,65%), Yvonne Levinsen (50-66,65%)
CVR · se ejere
Christian Martin Levinsen
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 25. juni 2026
CVR · se overblik
Ingen ansatte oplyst
Ejer registreret: Christian Martin Levinsen
CVR · 2.10.2026
Se den samlede hændelseshistorik
CY Levinsen Holding ApS er et anpartsselskab i Hillerød, stiftet i 2026. Selskabet er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber. Direktionen består af Christian Martin Levinsen. Selskabet ejes af Christian Martin Levinsen og Yvonne Levinsen.
Selskabets formål er at være holdingselskab og dermed forbundet virksomhed.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Byg leadlister med filtre på branche, geografi, størrelse og økonomi, og eksportér direkte til Excel.
Prøv leadliste-generatorenCY Levinsen Holding ApS har CVR-nummer 46590430.
CY Levinsen Holding ApS ejes af Christian Martin Levinsen og Yvonne Levinsen.
Direktionen i CY Levinsen Holding ApS består af Christian Martin Levinsen.
CY Levinsen Holding ApS blev stiftet den 25. juni 2026.
CY Levinsen Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
CY Levinsen Holding ApS har adresse på Timorvej 6, 3400 Hillerød.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Christian Martin Levinsen er pr. 2. oktober 2026 registreret som ejer af CY Levinsen Holding ApS med en ejerandel på 50 %.
Yvonne Levinsen er pr. 2. oktober 2026 registreret som ejer af CY Levinsen Holding ApS med en ejerandel på 50 %.
Christian Martin Levinsen er pr. 25. juni 2026 registreret som adm. dir. i CY Levinsen Holding ApS.
CY Levinsen Holding ApS blev stiftet den 25. juni 2026.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 40116354
CVR 34596689
CVR 37547883
CVR 38821229
CVR 40895086