Ejere og ledelse
CVR: 45846210
Ikke tilgængelig
Jeppe Nørgaard Skaderis (100%)
CVR · se ejere
Jeppe Nørgaard Skaderis
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 29. august 2025
CVR · se overblik
Ingen ansatte oplyst
Direktør registreret: Jeppe Nørgaard Skaderis
CVR · 29.8.2025
Se den samlede hændelseshistorik
Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS er et anpartsselskab i Vinderup, stiftet i 2025. Selskabet er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber. Direktionen består af Jeppe Nørgaard Skaderis. Selskabet ejes af Jeppe Nørgaard Skaderis.
Selskabets formål er at eje ejerandele i andre selskaber samt andre investeringer efter ledelsens skøn.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Byg leadlister med filtre på branche, geografi, størrelse og økonomi — og eksportér direkte til Excel.
Prøv leadliste-generatorenJeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS har CVR-nummer 45846210.
Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS ejes af Jeppe Nørgaard Skaderis.
Direktionen i Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS består af Jeppe Nørgaard Skaderis.
Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS blev stiftet den 29. august 2025.
Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS har adresse på Buligvej 5, 7830 Vinderup.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Jeppe Nørgaard Skaderis er pr. 29. august 2025 registreret som direktør i Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS.
Jeppe Nørgaard Skaderis er pr. 29. august 2025 registreret som ejer af Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS med en ejerandel på 100 %.
Jeppe Nørgaard Skaderis Holding ApS blev stiftet den 29. august 2025.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 34889600
CVR 26882435
CVR 38523686
CVR 44015064
CVR 26093384