Ikke tilgængelig
Oliver Sung Eggertsen (100%)
CVR · se ejere
Oliver Sung Eggertsen
Bestyrelse: Oliver Sung Eggertsen (formand) og 2 medlemmer
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 5. august 2025
CVR · se overblik
1 ansat
CVR · 2026
Ejer registreret: Oliver Sung Eggertsen
CVR · 7.4.2026
Se den samlede hændelseshistorik
Sung Capital ApS er et anpartsselskab i København N, stiftet i 2025. Selskabet er registreret i branchen Anden finansiel formidling i.a.n.. Direktionen består af Oliver Sung Eggertsen. Bestyrelsen består af Oliver Sung Eggertsen (formand), Michaela Pauline Sarah Norland Winther og Thomas Winther Sørensen. Selskabet ejes af Oliver Sung Eggertsen. Virksomheden har 1 ansat (2026).
Selskabets formål er at udøve virksomhed med handel og service samt aktiviteter i tilknytning til dette.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Byg leadlister med filtre på branche, geografi, størrelse og økonomi, og eksportér direkte til Excel.
Prøv leadliste-generatorenSung Capital ApS har CVR-nummer 45788660.
Sung Capital ApS ejes af Oliver Sung Eggertsen.
Direktionen i Sung Capital ApS består af Oliver Sung Eggertsen.
Bestyrelsen i Sung Capital ApS består af Oliver Sung Eggertsen, Michaela Pauline Sarah Norland Winther og Thomas Winther Sørensen, med Oliver Sung Eggertsen som formand.
Sung Capital ApS havde 1 ansat i 2026 ifølge CVR.
Sung Capital ApS blev stiftet den 5. august 2025.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Kontaktinfo ændret: ny telefon: 93975404, ny email: [email protected], ny hjemmeside: https://sungcap.com (16. april 2026).
Thomas Winther Sørensen er pr. 7. april 2026 indtrådt i bestyrelsen i Sung Capital ApS.
Michaela Pauline Sarah Norland Winther er pr. 7. april 2026 indtrådt i bestyrelsen i Sung Capital ApS.
Oliver Sung Eggertsen er pr. 7. april 2026 indtrådt i bestyrelsen i Sung Capital ApS.
Oliver Sung Eggertsen er pr. 7. april 2026 registreret som ejer af Sung Capital ApS med en ejerandel på 100 %.
Adresse ændret til Jagtvej 27 1. th 27, 1 th, 2200 København N (11. marts 2026).
Kontaktinfo ændret: ny telefon: 93975404, ny email: [email protected], ny hjemmeside: https://sungcap.com (11. marts 2026).
Oliver Sung Eggertsen er pr. 5. august 2025 registreret som adm. dir. i Sung Capital ApS.
Sung Capital ApS blev stiftet den 5. august 2025.

Uneven Bits ApS is an independent IT consultancy founded and operated by Klaus Byskov Pedersen. With deep expertise in software architecture and systems design, I help organizations build robust, scalable, and maintainable technical solutions. Whether you need strategic guidance on technology decisions, hands-on architecture work, or help navigating complex technical challenges, I bring focused expertise and a practical approach to every engagement.

Selskabets formål er at udvikle, markedsføre, sælge og implementere software produkter til brug ved indkøbsstyring og dermed efter bestyrelsens skøn beslægtet virksomhed

Selskabets formål er IT- og kommunikationsvirksomhed samt virksomhed i øvrigt, der efter bestyrelsens skøn står i forbindelse hermed.


Selskabets formål er at udøve virksomhed med handel og service samt aktiviteter i tilknytning hertil.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 42764760
CVR 32662722
CVR 41438614
CVR 44694077
CVR 18216809