Ejere og ledelse
CVR: 45147010
Ikke tilgængelig
Jane Sofia Gyberg Rasmussen (100%)
CVR · se ejere
Jane Sofia Gyberg Rasmussen
Bestyrelse: Jane Sofia Gyberg Rasmussen (formand)
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 2. oktober 2024
CVR · se overblik
Ingen ansatte oplyst
Direktør registreret: Jane Sofia Gyberg Rasmussen
CVR · 2.10.2024
Se den samlede hændelseshistorik
Jane Sofia Holding ApS er et anpartsselskab i København S, stiftet i 2024. Selskabet er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber. Direktionen består af Jane Sofia Gyberg Rasmussen. Bestyrelsen består af Jane Sofia Gyberg Rasmussen (formand). Selskabet ejes af Jane Sofia Gyberg Rasmussen.
Virksomhedens formål er at være et ikke-finansielt holdingselskab for anparter andre selskaber samt for Jane Sofia Rasmussens eventuelle driftsselskaber. Der kan forekomme få aktiviteter i holdingselskabet i form af undervisning i helbred og yoga.
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Byg leadlister med filtre på branche, geografi, størrelse og økonomi — og eksportér direkte til Excel.
Prøv leadliste-generatorenJane Sofia Holding ApS har CVR-nummer 45147010.
Jane Sofia Holding ApS ejes af Jane Sofia Gyberg Rasmussen.
Direktionen i Jane Sofia Holding ApS består af Jane Sofia Gyberg Rasmussen.
Bestyrelsen i Jane Sofia Holding ApS består af Jane Sofia Gyberg Rasmussen, med Jane Sofia Gyberg Rasmussen som formand.
Jane Sofia Holding ApS blev stiftet den 2. oktober 2024.
Jane Sofia Holding ApS er registreret i branchen Ikke-finansielle holdingselskaber (branchekode 642120).
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Jane Sofia Holding ApS har offentliggjort delårsrapport for perioden 2. oktober 2024 – 31. december 2025.
Jane Sofia Gyberg Rasmussen er pr. 2. oktober 2024 indtrådt i bestyrelsen i Jane Sofia Holding ApS.
Jane Sofia Gyberg Rasmussen er pr. 2. oktober 2024 registreret som adm. dir. i Jane Sofia Holding ApS.
Jane Sofia Gyberg Rasmussen er pr. 2. oktober 2024 registreret som ejer af Jane Sofia Holding ApS med en ejerandel på 100 %.
Jane Sofia Holding ApS blev stiftet den 2. oktober 2024.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 39510677
CVR 33069073
CVR 28675194
CVR 43405306
CVR 42502499