Virksomhedsinfo
CVR: 30868048
Tidligere navne: J. C. sommhus opsyn v/Jan Christensen, Glarmester Bent Ficks eftf. v/Jan Christensen
Ikke tilgængelig
Jan Christensen
CVR · fuldt ansvarlig deltager
Jan Christensen
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 1. oktober 2007
CVR · se overblik
3 ansatte
CVR · 2026
Navn registreret: Glarmester Jan Christensen
CVR · 1.6.2022
Se den samlede hændelseshistorik
Glarmester Jan Christensen er en enkeltmandsvirksomhed i Frederikshavn, stiftet i 2007. Selskabet er registreret i branchen Glarmesteraktiviteter. Selskabet hed tidligere Glarmester Bent Ficks eftf. v/Jan Christensen og J. C. sommhus opsyn v/Jan Christensen. Virksomheden har 3 ansatte (2026).
Der er ingen årlige regnskabstal tilgængelige for virksomheden.
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Alle danske virksomheder, regnskaber og ejerforhold, direkte i dine egne systemer eller din AI-assistent via MCP.
Se API-dokumentationenGlarmester Jan Christensen har CVR-nummer 30868048.
Glarmester Jan Christensen havde 3 ansatte i 2026 ifølge CVR.
Glarmester Jan Christensen blev stiftet den 1. oktober 2007.
Glarmester Jan Christensen er registreret i branchen Glarmesteraktiviteter (branchekode 433420).
bentfick.dk tilhører Glarmester Jan Christensen, CVR-nummer 30868048.
Glarmester Jan Christensen har adresse på Esbjerggade 2, 9900 Frederikshavn.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
Selskabet skiftede den 1. juni 2022 navn fra Glarmester Bent Ficks eftf. v/Jan Christensen til Glarmester Jan Christensen.
Selskabet skiftede den 1. januar 2019 navn fra J. C. sommhus opsyn v/Jan Christensen til Glarmester Bent Ficks eftf. v/Jan Christensen.
Glarmester Jan Christensen blev stiftet den 1. oktober 2007.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 20808144
CVR 30755480
CVR 29477434
CVR 44693771
CVR 25500792