-92.691 kr.
Bruttofortjeneste
Årets resultat: -128.430 kr.
Karin Zastrow (100%)
CVR · se ejere
Karin Zastrow
CVR · se ledelse
Aktiv
Stiftet 18. november 2002
CVR · se overblik
1 ansat
CVR · 2026
Direktør registreret: Karin Zastrow
CVR · 6.2.2019
Se den samlede hændelseshistorik
ZASTROW & CO. ApS er et anpartsselskab i Helsingør, stiftet i 2002. Selskabet er registreret i branchen Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning. Selskabet hed tidligere ApS KBUS 38 NR. 5149. Direktionen består af Karin Zastrow. Selskabet ejes af Karin Zastrow. Virksomheden har 1 ansat (2026). I 2025 havde selskabet en bruttofortjeneste på -92.691 kr. og et resultat på -128.430 kr. mod -91.898 kr. året før. Egenkapitalen i regnskabet for 2025 udgjorde -169.728 kr.
Selskabets formål er at drive rådgivnings- og konsulentvirksomhed
Kilde: årsrapporter indberettet til Erhvervsstyrelsen.
| Periode | Bruttofortjeneste | Resultat | Aktiver | Egenkapital | Ansatte | Rapport |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20251.10.2024 – 30.9.2025 | -93 t. | -128 t. | 58 t. | -170 t. | - | |
| 20241.10.2023 – 30.9.2024 | -5 t. | -92 t. | 64 t. | -43 t. | - | |
| 20231.10.2022 – 30.9.2023 | 136 t. | -21 t. | 142 t. | 51 t. | - | |
| 20221.10.2021 – 30.9.2022 | 2 t. | -235 t. | 162 t. | 71 t. | - | |
| 20211.10.2020 – 30.9.2021 | 344 t. | 90 t. | 457 t. | 302 t. | - | |
| 20201.10.2019 – 30.9.2020 | 144 t. | 75 t. | 380 t. | 212 t. | - | |
| 20191.10.2018 – 30.9.2019 | -56 t. | -132 t. | 283 t. | 137 t. | - | |
| 20181.10.2017 – 30.9.2018 | 86 t. | 4 t. | 441 t. | 269 t. | - | |
| 20171.10.2016 – 30.9.2017 | 261 t. | 33 t. | 285 t. | 265 t. | - | |
| 20161.10.2015 – 30.9.2016 | 56 t. | -2 t. | 344 t. | 232 t. | - | |
| 20151.10.2014 – 30.9.2015 | - | 0 | 0 | 0 | - | |
| 20141.10.2013 – 30.9.2014 | - | 0 | 0 | 0 | - | |
| 20131.10.2012 – 30.9.2013 | - | 0 | 0 | 0 | - | |
| 20121.10.2011 – 30.9.2012 | -524 t. | -151 t. | 621 t. | -538 t. | - |
Screen ejere og ledelse mod Finanstilsynets officielle PEP-lister
Byg leadlister med filtre på branche, geografi, størrelse og økonomi, og eksportér direkte til Excel.
Prøv leadliste-generatorenZASTROW & CO. ApS har CVR-nummer 26915120.
ZASTROW & CO. ApS ejes af Karin Zastrow.
Direktionen i ZASTROW & CO. ApS består af Karin Zastrow.
ZASTROW & CO. ApS havde en bruttofortjeneste på -92.691 kr. i 2025.
ZASTROW & CO. ApS havde 1 ansat i 2026 ifølge CVR.
ZASTROW & CO. ApS blev stiftet den 18. november 2002.
Tag ejerskab af denne side for at tilføje logo og sociale links. Gratis at komme i gang.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2025. Bruttofortjenesten blev -92.691 kr., og årets resultat blev -128.430 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2024. Bruttofortjenesten blev -5.022 kr., og årets resultat blev -91.898 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2023. Bruttofortjenesten blev 135.668 kr., og årets resultat blev -20.642 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2022. Bruttofortjenesten blev 1.803 kr., og årets resultat blev -235.030 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2021. Bruttofortjenesten blev 343.794 kr., og årets resultat blev 89.817 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2020. Bruttofortjenesten blev 143.816 kr., og årets resultat blev 75.004 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2019. Bruttofortjenesten blev -56.029 kr., og årets resultat blev -132.086 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2018. Bruttofortjenesten blev 86.237 kr., og årets resultat blev 3.902 kr.
Karin Zastrow er pr. 6. februar 2019 registreret som adm. dir. i ZASTROW & CO. ApS.
Michael Christian Torben Serring er pr. 18. januar 2019 fratrådt som likvidator i ZASTROW & CO. ApS.
ZASTROW & CO. ApS udtrådte den 18. januar 2019 af likvidation.
Michael Christian Torben Serring er pr. 17. januar 2019 registreret som likvidator i ZASTROW & CO. ApS.
ZASTROW & CO. ApS trådte den 17. januar 2019 i likvidation.
Karin Zastrow er pr. 29. november 2018 fratrådt som direktør i ZASTROW & CO. ApS.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2017. Bruttofortjenesten blev 260.641 kr., og årets resultat blev 33.453 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2016. Bruttofortjenesten blev 55.551 kr., og årets resultat blev -2.066 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2015. Årets resultat blev 0 kr.
Revisionsfirmaet P Døssing I/S er pr. 24. februar 2016 fratrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
Revisionsfirmaet P Døssing I/S er pr. 10. november 2015 tiltrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
PC-Revision Gentofte er pr. 10. november 2015 fratrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2014. Årets resultat blev 0 kr.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2013. Årets resultat blev 0 kr.
PC-Revision Gentofte er pr. 1. januar 2014 tiltrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
CBN Finans er pr. 1. januar 2014 fratrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
ZASTROW & CO. ApS har offentliggjort sit regnskab for 2012. Bruttofortjenesten blev -524.355 kr., og årets resultat blev -151.283 kr.
Karin Zastrow er pr. 16. november 2003 registreret som ejer af ZASTROW & CO. ApS med en ejerandel på 100 %.
CBN Finans er pr. 16. januar 2003 tiltrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
JUT NR. 2180 A/S er pr. 16. januar 2003 fratrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
Karin Zastrow er pr. 16. januar 2003 registreret som direktør i ZASTROW & CO. ApS.
Kim Madsen er pr. 16. januar 2003 fratrådt som adm. dir. i ZASTROW & CO. ApS.
Selskabet skiftede den 16. januar 2003 navn fra ApS KBUS 38 NR. 5149 til ZASTROW & CO. ApS.
JUT NR. 2180 A/S er pr. 18. november 2002 tiltrådt som revisor for ZASTROW & CO. ApS.
Kim Madsen er pr. 18. november 2002 registreret som adm. dir. i ZASTROW & CO. ApS.
ZASTROW & CO. ApS blev stiftet den 18. november 2002.
Virksomheder i samme branche og område
CVR 26339073
CVR 30395433
CVR 38295462
CVR 41832134
CVR 16277452